Xperia Z Ultra Arayüzü, Android 4.1 ve Üzere Telefonlara Uyarlandı, Hemen Yükle!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony, ocak ayında duyurduğu Xperia Z modeli ile dört çekirdekli ilk telefonunu kullanıcıların beğenisine sunarken, cihazda yer alan yeni nesil Xperia arayüz ve suya karşı dayanıklı yapı birçok kesimin takdirini kazanmıştı. Japon üretici Xperia Z modelinde yer verdiği arayüzü Xperia Z Ultra modelinde daha özelleştirerek birçok noktada daha kullanışlı bir arayüz karşımıza sundu. Söz konusu arayüzün kod adı Honami olan modelde de yer alacağını belirtelim.

XDA Forum üyeleri ise Xperia Z Ultra ile daha fazla beğeni toplayan arayüzü APK dosyası şeklinde Android kullanıcılarına sundu. Launcher şeklinde çalışan uygulama ile arayüz noktasında özelleştirmeler sağlanabilmekte.

Geliştiriciler, ayrıca arayüzde yer alan widget’ları da yüklenebilir hale getirdi.  Xperia Z Ultra arayüzünü indirebilirsiniz, bunun yanı sıra saatler, hava durumu, fotoğraf ve video, son aramalar, araçlar, WALKMAN ve notlar için widget APK dosyalarını alt bölümde yer alan linklerden indirerek Android 4.1 ve üzeri telefonunuzda tecrübe edebilirsiniz. Arayüz uygulamasının nasıl çalıştığına dair daha fazla detay için aşağıda yer alan ekran görüntüleri ve videoya göz atabilirsiniz.

İndirme Linkleri;

Saatler, Hava durumu, Fotoğraf ve Video, Son aramalar, Araçlar, WALKMAN, Not uygulaması (JB), Favori Kayıtlar

Xperia Z Ultra Arayüzü
Xperia Z Arayüzü
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir