Xperia Z Ultra Arayüzü, Android 4.1 ve Üzere Telefonlara Uyarlandı, Hemen Yükle!

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Sony, ocak ayında duyurduğu Xperia Z modeli ile dört çekirdekli ilk telefonunu kullanıcıların beğenisine sunarken, cihazda yer alan yeni nesil Xperia arayüz ve suya karşı dayanıklı yapı birçok kesimin takdirini kazanmıştı. Japon üretici Xperia Z modelinde yer verdiği arayüzü Xperia Z Ultra modelinde daha özelleştirerek birçok noktada daha kullanışlı bir arayüz karşımıza sundu. Söz konusu arayüzün kod adı Honami olan modelde de yer alacağını belirtelim.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

XDA Forum üyeleri ise Xperia Z Ultra ile daha fazla beğeni toplayan arayüzü APK dosyası şeklinde Android kullanıcılarına sundu. Launcher şeklinde çalışan uygulama ile arayüz noktasında özelleştirmeler sağlanabilmekte.

Geliştiriciler, ayrıca arayüzde yer alan widget’ları da yüklenebilir hale getirdi.  Xperia Z Ultra arayüzünü indirebilirsiniz, bunun yanı sıra saatler, hava durumu, fotoğraf ve video, son aramalar, araçlar, WALKMAN ve notlar için widget APK dosyalarını alt bölümde yer alan linklerden indirerek Android 4.1 ve üzeri telefonunuzda tecrübe edebilirsiniz. Arayüz uygulamasının nasıl çalıştığına dair daha fazla detay için aşağıda yer alan ekran görüntüleri ve videoya göz atabilirsiniz.

İndirme Linkleri;

Saatler, Hava durumu, Fotoğraf ve Video, Son aramalar, Araçlar, WALKMAN, Not uygulaması (JB), Favori Kayıtlar

media 2916
Xperia Z Ultra Arayüzü
media 2917
Xperia Z Arayüzü

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir