Xperia Z’ye Sunulacak Android 4.2.2 Güncellemesi Ayrıntılı Olarak Videoda Gösterildi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xperia Z için Android 4.2.2 güncellemesi henüz resmi olarak sunulmamış olsa da, XDA geliştiricileri sayesinde test aşamasındaki yazılım sızdırılmış ve birçok telefon kullanıcısı son yenilikleri telefonlarında tecrübe etme şansı yakalamıştı. Oldukça stabil olduğu belirtilen yazılım hakkında daha fazla detaya buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Andronova

Güncellemenin dağıtımına çok az bir zaman kaldı ve Android 4.2.2 yazılımını yükleyen kimi kullanıcılar güncellemenin beraberinde getireceği birçok yeniliği göstermek için detaylı videolar hazırladı. Yaklaşık 15 ve 4 dakika süren iki videoda Xperia Z’de yer alacak birçok unsura göz atabilirsiniz.

Daha şeffaf bir arabirimin yanı sıra, alt bölümde yer alan yazılımsal tuşların değiştirilen teması, kilit ekranda widget desteği, Daydream, hızlı ayarlar menüsü ve Dual shock PS3 kontrol birimi desteği yenilikler arasında yer alıyor.

fHMgZTcMqaw” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

dBidATt2Znw” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: Xperiablog

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın