Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra için Android 4.3 Güncellemesi Başladı!

Andronova
2 Minimum Okuma

güncelleme kapsamına dahil edilen cihazları; Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia SP, Xperia Z Ultra, Xperia Z1, Xperia Tablet Z, Xperia T, Xperia TX ve Xperia V şeklinde sıralamıştı. Sony resmi site üzerinden bir açıklama daha yayınlayarak yılın ikinci yarısında tüketicilerin beğenisine sunduğu 6.44-inç ekranı ile dikkat çeken Xperia Z Ultra ve 20.7MP çözünürlüklü kameraya sahip Xperia Z1 için Android 4.3 güncellemesinin başladığını bildirdi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

OTA yoluyla telefon sahiplerine ulaşan güncellemenin önümüzdeki birkaç hafta içerisinde tüm Xperia Z1 ve Xperia Z Ultra sahiplerine ulaşması bekleniyor. Sony, Android 4.3 güncellemesi ile daha hızlı ve pürüzsüz bir sistem arayüzü vaat ediyor. Güncelleme neticesinde telefonlarda grafik performansı da ileri bir seviyeye taşınıyor.

Sony bulut depolama servisiyle entegre olabililen medya uygulamalar WALKMAN, Albums ve Video, Sony’nin mobil kurumsal çözüm ü ile en son Android güvenlik geliştirmelerini eşleştiren Xperia in Busines güvenlik paketi ve Xperia Z Ultra için Smart Social Camera uygulaması güncelleme kapsamında yer alan yenilikler şeklinde sıralanıyor.

Sony ayrıca Android 4.3 güncellemesiyle birlikte eşsiz özel bir arayüz deneyimi başlatıyor. “Xperia Temalar” ile kullanıcı arayüzüne özgü temalar ve temel arayüz paketleri sunuyor. Bu konuda yakında daha fazla detay aktarılacak.

Ayalar-Telefon Hakkında menüsünden güncelleme kontrolü yaparak Android 4.3’ün size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir