Xperia Z2 için İkinci OTA Güncellemesi Dağıtıma Sunuldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy S5 ile aynı dönemde, HTC One M8’den ise 1 ay önce tanıtılmasına rağmen dünya genelinde yaygın şekilde henüz satışa sunulmayan Xperia Z2 için OTA üzerinden yeni bir yazılım güncellemesi daha yayınlandı. İlk güncelleme geçtiğimiz günlerde başta Tayvan olmak üzere Xperia Z2’nin satışa sunulduğu sınırlı sayıdaki ülkelerde telefon sahiplerine ulaştı. Konuya ilişkin haberimize buradan göz atabilir ve güncelleme içeriğinde neler yer aldığına bakabilirsiniz.

Avrupa’da Sony mağazalarında tekrar ön siparişe açılan mayıs ayı içerisinde birçok ülkede raflarda olacak Xperia Z2’nin, ilk güncelleme kapsamında yer alan yeniliklere sahip yani daha kararlı bir yazılımla tüketicilere ulaşması bekleniyor.

Android 4.4 KitKat ile çalışan üst sınıf akıllı telefon için yayınlanan 17.1.A.2.69 yapı numarasına sahip ikinci güncelleme OTA üzerinden kullanıcılara ulaşmaya başladı. Önemli bir değişiklik getirmeyen güncellemede küçük performans geliştirmeleri ve hata düzeltmelerinin yer aldığı tahmin ediliyor.

Sesli aramalarda stereo hoparlörü devreye sokmayan Xperia Z2 için yayınlanan yeni güncellemede herhangi bir değişim sağlanmadığı görülüyor. Son olarak Xperia Z2’nin ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı henüz açıklanmadı.

4ytysaba

kaynak: xperiablog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!