Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet için Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet için Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başladı

teknik destek

Sony, MWC 2014 etkinliğinde lanse ettiği ve mayıs ayından itibaren yavaş yavaş dünya piyasasına çıkardığı Xperia Z2 için yeni bir güncelleme daha yayınladı. Japon üretici ayrıca aynı etkinlikte tanıtılan Xperia Z2 Tablet için de güncelleme dağıtımına başlamış durumda.

OTA (şebeke) üzerinden kullanıcılarla buluşan 17.1.1.A.0.402 yapı numarasına sahip güncelleme ilk gelen raporlara göre cihazlardaki dokunmatik ekran hassasiyetini artıyor. Performans geliştirmeleri ve bir dizi iyileştirmeyi de beraberinde getiren güncellemenin ayrıca kamera tarafında yaşanan sorunlara da çözüm getirmesi bekleniyordu.

Kullanıcılardan gelen yorumlara göre 4K video çekim esnasında yaşanan kapanmalar ve telefonun aşırı ısınma sorunu güncellemeyle birlikte büyük ölçüde giderilmişti durumda. Kademeleri olarak dağıtılan güncellemenin kısa süre içerisinde tüm Xperia Z2 sahiplerine ulaşması bekleniyor.

Sony mevcut güncellemeyi Xperia Z2 Tablet’in Wi-Fi ve LTE seçenekleri için de dağıtıma başlatmış durumda.

Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet

Screenshot_2014-05-22-19-37-47-315x560

kaynak: xperiablog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın