Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet ile Uyumlu Benzersiz Aksesuar

blank

Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet ile Uyumlu Benzersiz Aksesuar Sony STM10 Stereo Mikrofon Satışa Sunuluyor

teknik destek

Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet modelleriyle Dünya Mobil Kongresi’nde adeta gövde gösterisi yapan Sony, tanıtımlar esnasında yine bu mobil cihazlar eşliğinde kullanılabilecek benzersiz bir aksesuar tanıtımı gerçekleştirdi. MWC 2014’ün dikkat çeken ürün tanıtımlarından biri olarak gösterilen Sony STM10 mikrofon ortamdaki zengin sesleri ayrıntılı olarak kaydedebilen ve taşınması bir o kadar kolay bir aksesuar. Japon üretici resmi siteden  STM10 mikrofonu nisan başında ilk olarak İngiltere’de satışa sunacağını açıladı. Sony’nin mikrofon için belirlediği fiyat ise 40 sterlin (yaklaşık 145 lira).

Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet

Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet modellerinde video kaydı esnasında en iyi sesi elde etme olanağı sunan cihaz yüksek hassasiyetli stereo özelliği sayesinde günlük aktivitelerde en iyi sesi yakalamak isteyenlerin fazlasıyla beğeneceği bir aksesuar. Aile etkinliklerini, partileri, spor karşılaşmaları gibi videosunu çekip paylaşmayı sevdiğiniz her tür etkinlik kaydında mükemmel bir ses kalitesi vaat eden stereo mikrofon 90° eğme işlevi sayesinde kaydedilen sese odaklanarak en iyi sonucu ortaya koymaya çalışıyor.

Alüminyum yapıdan oluşan Sony STM10 mikrofonun ülkemize ne zaman giriş yapacağı ise henüz bilinmiyor. Ortamlarda sürekli ses kaydı gerçekleştirmeyi seviyor ya da benzer bir meslekte uğraş veriyorsanız Sony’nin yeni nesil stereo mikrofonu sanırım tam size göre bir aksesuar olmuş.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!