Xperia Z3 Compact Olduğu İddia Edilen Bazı Görüntüler Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xperia Z3 Compact Olduğu İddia Edilen Bazı Görüntüler Yayınlandı

Andronova

Sony’nin 5 Eylül’de başlayacak IFA Berlin etkinliğinde görücüye çıkaracağı Xperia Z3’ün yanında telefonun bir de kompakt modelini duyurması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Xperia Z3 ile yan yana görüntülendiği iddia edilen üstün özellikli Z3 Compact’ın yeni görüntüleri internete servis edildi.

Yeni görüntülerde ön kameranın hoparlöre daha yakın bir yere konumlandırıldığı görülüyor. Bunun dışında metal çerçeve ve cam arka yüzey OmniBalance tasarımının Z3 Compact modelinde de sürdürüleceğini gösteriyor. Sony, Xperia Z3’te yer vereceği kavisli kenar yapıyı görünüşe bakılırsa Z3 Compact’ta da kullanacak.

Xperia Z1 Compact mini olarak adlandırılan kategoride hala en iddialı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Sony’nin yeni mini cihazda donanım tarafını bir hayli güçlendirmesi bekleniyor. Telefonda yer alacağı iddia edilen teknik özellikler; 4.6-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, Snapdragon 801 işlemci, 3GB RAM, 20.7MP Exmor RS arka kamera, suya-toza karşı dayanıklı yapı ve stereo hoparlör şeklinde sıralanıyor.

Alt bölümden Xperia Z2 Compact’ın sızan yeni görüntülerine göz atabilirsiniz.

Xperia Z3 Compact Olduğu İddia Edilen

1234

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.