Xperia Z3 Compact’ın Yeni Görüntüleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xperia Z3 Compact‘ın Yeni Görüntüleri Yayınlandı

Andronova

Sony’nin 3 Eylül’de lanse edeceği üst düzey akıllı telefonlardan biri de Xperia Z3 Compact olacak. Xperia Z1 Compact ile mini akıllı telefonlar kategorisinin en iddialı çözümünü sunan Sony, Xperia Z3 Compact ile bu alanda ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gösterecek.

Telefonun bir süredir sızan görüntülerine yenileri eklendi. Yayınlanan fotoğraflarda Xperia Z3 Compact’ın tasarımına yakından bakıyoruz. OmniBalance tasarımını büyük ölçüde devam ettirecek telefonda metal güç butonu, fiziksel kamera butonu, hafıza kart girişi ve plastik kapakla kapatılan SIM, microUSB girişleri görüntülerde dikkat çeken ayrıntılar oldu.

Suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı sergileyecek Xperia Z3 Compact, Xperia Z3’te olduğu gibi LED flaş destekli  1/2.3-inç sensör boyutuna sahip 20.7MP Exmor RS arka kameraya sahip olacak.

Telefonda ayrıca 4.6-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, Snapdragon 801 işlemci, 2GB RAM, 16GB depolama, hafıza kart girişi ve 8.8mm kalınlık yer alacak.

Xperia Z3 Compact küçük boyutlarda güçlü özellikler donatılmış bir telefon satın almak isteyenler için en ideal seçeneklerden biri görünüyor.

1234567

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.