Xperia Z3 Tablet Compact ve SmartWatch 3’e Ait İlk Görüntü Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xperia Z3 Tablet Compact ve SmartWatch 3’e Ait İlk Görüntü Yayınlandı

teknik destek

IFA etkinliğinde Xperia Z3 ve Z3 Compact akıllı telefonları duyurmaya hazırlanan Sony’nin mobil kategorisindeki bir diğer ürünü Z3 Tablet Compact modeli olacak. Sony’nin BSC10 Bluetooth hoparlörü için yayınlanan kullanma kılavuzunda, Bluetooth hoparlörün uyumlu olduğu cihazlar listesinde yer alan Xperia Z3 Tablet Compact’ın ilk görüntüsü yayınlandı.

Yayınlanan görüntüde tabletin tümüne bir bakış atamasak da, Japon üreticinin önceki Xperia tabletlerin tasarımını sürdürdüğünü görüyoruz. 8-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekrana sahip olduğu bildirilen tablette inceltilen çerçeveler dikkat çekiyor. Xperia Z3 Tablet Compact’ın teknik özellikleri henüz bilinmiyor, fakat Sony’nin cihazda iddialı bir donanıma yer vermesi bekleniyor.

Japon üreticinin IFA etkinliğinde karşımıza çıkaracağı bir diğer ürün üçüncü nesil SmartWatch akıllı saat olacak. Suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı sergileyecek akıllı saat, Android Wear işletim sisteminin aksine Sony tarafından geliştirilen bir yazılımla çalışacak. Android cihazlarla uyumlu çalışacak SmartWatch 3’te ayrıca yüksek çözünürlüklü bir ekran ve Wi-Fi’ya direkt bağlanma özelliği yer alacak.

Sony’nin IFA 2014’te Xperia Z3, Xperia Z3 Compact ve mobil cihazlar için yeni kamera lenselerini duyurması bekleniyor.

Xperia Z3 Tablet Compact

wpid-wp-1408881637433

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!