Xperia Z3’ün Yeni Görüntüleri Yayınlandı [Xperia Z2 ile Özellik Karşılaştırması]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony’nin IFA’da resmiyet kazandıracağı Xperia Z3’ün çift SIM kartlı versiyonu Çin’de sertifika onayı alırken görüntülendi. Xperia Z3’ün onay esnasında elde edilen bazı görüntüleri ve teknik özellikleri de internete sızdırıldı.

teknik destek

Yayınlanan yeni görüntüler telefonun bir süredir sızan görüntüleriyle örtüşüyor. Bundan sonraki süreçte 3 Eylül’de bizleri nasıl bir telefon beklediğiniz artık biliyoruz. Japon üretici Xperia Z2’deki tasarımı büyük oranda korumasına rağmen, kenarların kavisli yapısı, daha ince ve hafif kasa Xperia Z3’deki yeni detaylar olacak.

Telefonun teknik özelliklerine gelince; Xperia Z3’te beklendiği gibi 5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, Adreno 330 GPU, 3GB RAM, 16GB dahili depolama, hafıza kart desteği, 20.7MP çözünürlüklü arka kamera, 2MP ön kamera ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi yer alacak.

Alt bölümde Xperia Z3’ün sızan görüntülerine ve Xperia Z2 ile özellik karşılaştırmasına göz atabilirsiniz.

xperia-z3-z2

1234

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!