XVS kazançlı mı ve nasıl alınır?

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Kripto para dendiğinde akla ilk gelen Bitcoin oluyor. Ondan sonrası için altcoin olarak adlandırılıyor. Piyasada çok sayıda coin bulunuyor ve çoğu güvensiz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Venüs coin, borç alma ve borç verme işlemleri için hazırlanan merkeziyetsiz bir altcoindir. XVS, Venüs platformunun yerel kripto para birimi olarak ortaya çıkmıştır. Bu sayede Venüs ağının güvenlik, hız gibi özelliklerine sahiptir. Bu coin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Kripto para borsalarında alış satış işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.
  • Venüs ağı içinde kredi verme amacıyla kullanılabilmektedir.
  • Binance akıllı zincirinde geliştirilmiştir.
  • Platform için de düşük tutarlarla işlem gerçekleştirilebilmektedir.

XVS nasıl alınır satım nasıl gerçekleştirilir?

Venüs coin alım satım işlemleri, kripto para borsaları üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Paribu, Binance gibi pek çok platform Venüs coin alım satım işlemlerine imkan tanımaktadır. XVS alım satım işlemleri için izlenmesi gereken adımlar ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

XVS alım satım hizmeti veren kripto para borsalarından birine kayıt olmanız gerekmektedir.  Ardından kimlik onaylaması gerçekleştirilmelidir.  Onaylama işlemi tamamlandıktan sonra yönlendirilen ana sayfada “Para Yatırma” seçeneğine girilmeli sanal cüzdana bakiye yüklemesi yapılmalıdır. Bakiye yükleme işlemi banka hesabının yanı sıra kredi kartı üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.

Bakiye yüklemesini tamamladıktan sonra “kripto para alım işlemi” seçeneğinden XVS seçilmeli ve miktar belirtilerek işlem tamamlanmalıdır.

Yaptığınız işlemlerde yanlışlık yapmamanız gerekiyor. Örnek kripto aktarımlarında girilen adreste yanlışlık olursa ilgili coin’ e veda etmek zorunda kalırsınız. Gönderilen adresin karşılığında gerçek bir hesap yoksa gönderilen para boşlukta kaybolur.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

XVS olum tarafları nelerdir?

XVS avantajları şu şekilde sıralanabilmektedir:

Alış satışlarda kısa vadede yüksek kar edilebilmesine imkan tanımaktadır. Yatırımcılar bir miktar XVS coin’i cüzdanında sabitlediklerinde dönem sonlarında ek XVS kazanabilmektedir. Düşük masraflarla takas ve alım satım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Transfer masrafları da düşük olan bir sistemdir. Uzun vadede kar etme yöntemleri kısa vadeli yöntemlerle aynı anda uygulanabilmektedir.

XVS olumsuz yanları

Dezavantajları, kripto para birimini her yönden tanımak için üzerinde durulması gereken bir diğer önemli konudur. Bu kapsamda sistemin önemli dezavantajları şu şekilde sıralanabilmektedir: Sanal cüzdanda çevrimiçi saklandığında saldırı riski yüksektir. Bu proje, akıllı kontratlara yapılacak hack saldırısından olumsuz etkilenebilecektir.

Bu yazdıklarımız çoğu coin için geçerlidir. Kullanılan platformlara ve almayı düşündüğünüz coinlere dikkat ediniz. Güvenilir yerlerden işlem yapmanız adına arkasında bulunan şirketlerin ve ekibin araştırılması gerekiyor. Uzun vadeli değilseniz kesinlikle stopsuz işlem yapmamanızı öneriyoruz. Artı kaldıraç sisteminden uzak durunuz.

XVS kazançlı mı ve nasıl alınır?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir