Yahoo’da En Çok Arananlar Listesi Yayımlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Arama motorları zaman zaman en çok arananlar listelerini yayımlarlar. Ülkemiz için en çok arananlar listesinde, Facebook, Porno, Youtube, Komik Videolar,  Nasıl Yapılır ve Nasıl Yazılır, Öğrenciler için eğitici ödev listeleri yer alıyor. Arama devi Yahoo dün itibariyle en çok aranılan kelimeleri açıkladı. İngiltere ve Amerika için ayrı ayrı liste yayınlayan Yahoo Amerika’da en çok aranan teknolojik ürünün iPhone olduğunu açıkladı. Ülkemizde fazla kullanılmasa da Kindle kitap okuyucu tablet arama listesinin 2.sırasında yer alıyor. İngiltere de en çok aranan kelime ise Kraliyet Bebeği oldu. İngilizler yeni prenslerini çok beklemiş olmalılar.

teknik destek

Yeri gelmişken Kindle Fire’dan bahsetmeden geçmek istemem. Asla yüzüne bile bakmadığım bu teknolojiyle bu yaz ailece gittiğimiz tatilde tanıştım. Türklerin elinde son model telefonlar ve iPad’ler varken nerdeyse bütün turistlerin elinde olan bu tableti merak ettiğimden dolayı bir aileden rica edip inceledim. Öncelikle güneşin altında bile mükemmel bir sayfa görüntüsü veren bu ekranın neyden nasıl yapıldığını bilmiyorum ama tek kelime ile mükemmeldi. Türkçe kitap içeri var mıdır nasıldır hiç bilmiyorum ama boşuna 2. en çok aranan olmamış bu cihaz bunu belirtmekte fayda var. Şimdi İngiltere için yayınlanan listeyi sizlerle paylaşıyorum.

Arsenal’in Manchester’ı geçmesi de burada ayrı bir ironik durum olmuş. Bir de Amerika için en çok aranan teknolojik kelimeler listesine göz atalım.

Amerika Yahoo

Bu arada tabloda en çok aranan sorular listesi gerçekten tam bir ilahi komedya; Saatin nasıl ayarlandığını soranlarla Cher’in yaşını merak edenler arasında para kazanmak için nasıl bir yönteme başvuracağını öğrenmenin yahoo’dan geçtiğini düşünenler ile Kindle kitap okuyucuyu soranların aynı olmalarını hala anlayabilmiş değilim.

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!