Yakında iOS 11.2.5 güncellemesi geliyor!

iOS 11.2.5 beta sürümü geliştiricilerin indirmesi için açıldı. Yeni sürüm büyük ihtimal gelecek hafta yayınlanabilir. iPhone yavaşlama sorunu içinde iOS 11.3 güncellemesi 1-2 ay içerisinde gelecek.

Andronova

Apple, iOS 11.2.5 için 7. beta sürümünü yayınladı. Büyük ihtimal 1-2 hafta içerisinde tam sürüm kullanıcıları ile buluşacak.

iPhone yavaşlatma ile ilgili Apple, çözümünün iOS 11.3 ile geleceğine işaret etmişti. Bu sürümde en dikkat çeken özellik ise Apple’ ın yavaşlatma yaptığı işlemi kullanıcıların yönetebilmesi. Tüm kullanıcılar isterse daha uzun pil performansı için cihazın performansını düşürebilecek veya tam tersini yapabilecek.

iOS 11.2.5 güncellemesi için net olmasa da beta sürümde görülen üzere çok fazla bir değişim bulunmuyor. Güvenlik ve hata iyileştirmelere sahip olacağı beklenmekte.

iOS 11.2.5 beta sürüm için geliştirici üyeliğine sahip olmanız gerekiyor. Üye kullanıcılar test programına kaydını yaparak sürümü deneyebilir.

Apple’ dan iOS 11.2.5 güncellemesi yakında!

Beta sürümü yükleyecek kullanıcılar için önemli uyarı! Cihazın güncel yedeğini iCloud ve iTunes üzerinden almayı ihmal etmeyiniz.  

Yakında iOS 11.2.5 güncellemesi geliyor!

iOS 11.2.5 güncelleme sorunu veya hata alan kullanıcılar detayları ile haberimize yorum bırakabilir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın