Yandex.Çeviri İle 40’tan Fazla Dili Bileceksiniz! [Video İnceleme]

blank

Teknolojinin başlangıcı olarak adlandırabileceğimiz İnternet’in gelişimindeki en büyük rolü oynayan arama motorlarından biri olan Rus arama motoru Yandex, Türkiye’de de faaliyetlerine hızla devam ediyor.

Yandex‘in ülkemizde kullanılan bir çok faydalı servislerinden biri olan Yandex.Çeviri servisi sayesinde, yabancı dillere karşı “yabancılık” çekmeyeceksiniz.

40’tan fazla dili bilen Yandex.Çeviri uygulaması alternatiflerine göre oldukça başarılı. Hal böyle olunca, inceleme yapmamak ta olmazdı. Yandex.Çeviri uygulamasının Andronova’nın YouTube kanalında sizler için yaptığımız inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

mVkMW4Sfy80″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Ayrıca uygulamayı doğrudan telefonunuza yükleme için Yandex.Çeviri indir bağlantısına veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir