Yandex, en çok aranan Pokemonları açıkladı

Andronova

Yandex'de en çok aranan pokemonlar listesi yayınlandı. Pokemon GO Pikachu, Türkiye'de en çok aranan Pokemonlar haberimizde…

Arama motoru Yandex’in yapmış olduğu araştırmada, en çok aranan Pokemonlar listesi yayınlandı. Son zamanların en gözde oyunu haline gelene Pokemon GO arama motorlarında da sürekli ilk sıralarda yer alıyor. Bu sebepten dolayı Yandex’te bununla ilgili bir araştırma yaparak en çok aranan Pokemonları yayınladı. 

En çok aranan Pokemonlar?

Yandex, en çok aranan Pokemonları açıkladı

Yandex arama motorunun yapmış olduğu analize göre en çok aranan Pokemonların başında Pikachu, ikinci sırada ise Charizard yer aldı. Dünyada hızla yayılan ve birçok kullanıcıya ulaşan Pokemon GO‘nun, ülkemizde de kullanıcı sayısı gittikçe artmaktadır. Bir çok kullanıcının oynadığı bu oyun sayesinden arama motorlarında da bir hayli artış gözlemlendi. Yandex’in yapmış olduğu bu analiz ile Türkiye’de de en çok aranan Pokemonlar listesini yayınlama gereği duydu. 

Yapılan bu analiz sonucunda Türkiye’de en çok aranan Pokemonların sıralaması şu şekilde yayınlandı. İlk sırada Pikachu, ikinci sırada Charizard, üçüncü sırada Dragonite, dördüncü sırada ise Snorlax yer alırken bu sıralama Vaporeon, Golem, Lapras, Magmar, Blastoise, Aerodactyl şeklinde devam etti.  

Türkiye’de en çok aranan Pokemonlar 

* Pikachu
* Charizard
* Dragonite
* Snorlax
* Vaporeon
* Golem
* Lapras
* Magmar
* Blastoise
* Aerodactyl


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 14:32

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir