Yandex mail açılmıyor erişim sorunu var

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Yandex e-posta açılmıyor ve mail gitmiyor gibi sorun yaşayanların sayısında bir artış olduğunu söyleniyor. İnternet Backend Timeout Error şeklinde hata mesajları çıkmakta.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çoğu uygulama ve web sitesinde zamanla çökmeler görülebiliyor. Bugün ise Yandex kısa süreliğine çöktü. Mail açılmıyor ekranda kalıyor ve erişim sorunu yaşıyorız diyelerin paylaşımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Lakin sanırım sorun giderildi. Oluşan arıza büyük ihtimal tüm Yandex hizmetlerini etkiledi.

Çöktü mesajı tweet ile ve bazı platformlar üzerinden duyuruldu. Telefondan mail gitmiyor diyenlerin dışında e-posta gelmiyor zaman aşımına uğradığı bildirilmekte. Alınan hatalarda “İnternet Error ve Backend Timeout” şeklinde sorun çıkarmakta.

Ülkemizde de farklı farklı bölgelerde sorun olduğu görülmekte. Yandex’ in konuyla ilgili açıklaması bazı hizmetlerinde zorluklarla karşılaşılmakta. Sorunun giderilmesinde gerekli çalışmalar sürmekte.

Genelde karşılaşılmayan sorunlarda yapılacaklar;

  • Cihazın ve internetin kapatılıp açılması
  • Wifi ve mobil internetle ayrı ayrı denemek
  • Vpn bilinen güvenli programların denenmesi
  • Bilgisayardan da alınan bir sorun var mı bakılmalı
  • Yandex’ den erişimde bir engelleme almış olabilirsiniz
  • Açık olan oturumun kapatılarak tekrardan girilmesi
  • Uygulamayla veya uygulamasız tarayıcıyla test edilmesi 

Yandex mail açılmıyor erişim sorunu var

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 20:51

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak