Yasaklı sitelere girme Google Translate yöntemi

Andronova
1 Minimum Okuma

Mahkeme kararı ile yasaklanan sitelere yani erişimi engellenen sitelere DNS adresi ve VPN programı kullanamadan ücretsiz basit bir yöntemle girebilirsiniz. Yasaklı siteleri açma!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Mahkeme kararı ile erişime yasaklanan web sitelerine DNS adresi, DNS programı ve VPN programı kullanmadan nasıl girileceği bu haberimizde yer verdik.

Bazı yasaklı sitelere artık DNS’ le bile girilemeyebiliyor. Güçlü bir VPN programı ile çoğu açılmayan erişim yasağı alan sitelere girilebiliyor. Tabi genelde bu VPN programları kısıtlı yani demo ve ücretlidir. Unutmadan her VPN uygulaması da güvenli değildir. Yani bazı VPN ve DNS uygulamaları güvenlik zafiyetine neden olabiliyor. 

Aşağıda programsız yasaklı sitelere erişim nasıl yapılır görsel olarak kanıtladık. Tabi bu yöntemde ilerleyen zamanda engellenebilir. Şu an için sorunsuz kullanılmakta. www.andronova.net

Programsız yasaklı sitelere girme nasıl yapılır?

Yasaklı engellenmiş sitelere giriş adresi: translate.google.com. Örnek olarak Wikipedia.org’ u denedik. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yasaklı sitelere girme Google Translate yöntemi

engellenmiş sitelere giriş yapma

Erişim engelli örnek Facebook, Youtube, Twitter, Instagram ve diğer sosyal ağlara bu yöntemle erişim yapılabilir!

Uyarı: Bu haberimiz teknoloji alanında bilgi amaçlı verilmiştir. Bilmediğiniz her siteye girmek bazen bazı sorunları yanında getirebiliyor. Bilgisayarınıza veya cep telefonunuza virüs bulaşabiliyor. Kişisel bilgileriniz çalınabiliyor. Bundan dolayı yasaklanan sitenin neden yasaklandığını ve amaçını iyi araştırmanızı öneririz. 


Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 13:10

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir