Yaşanan Üzücü Olaya Rağmen “Batman: The Dark Knight Rises” Oyunu Android İçin Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Batman’nin “The Dark Knight Rises” film galası bildiğiniz gibi Amerika‘da yapılırken silahlı bir saldırı gerçekleşti ve ondan fazla kişi  maalesef yaşamını yitirirken bir çok kişide yaralandı. Haber tüm dünyada üzüntüyle karşılandı.

Andronova

Filmin galası ile beraber merakla beklenen mobil oyununun erteleneceği tahmin ediliyordu ancak oyun Google Play Store’de yerini aldı. Ünlü oyun yapımcısı Gameloft verdiği sözü tuttu ve oyun daha önce belirtilen tarihte yayınlandı.Muhteşem grafik ve ses efektleriyle The Dark Knight Rises 6.99$ ile fiyatlandırıldı. Çoğunlukla dövüş sahnelerinin yer alacağı oyunda Batman yine Gotham şehrinde tehlikelere karşı mücadele edecek. Daha önce bir çok sinema filminde boy gösteren Kara Şövalye Batman’i bu defa biz yöneteceğiz.

Oyunu Google Play Store’de indirdikten sonra ek dosyaları da indirmeniz gerecek.  1.8GB boyutundaki dosyaları daha hızlı indirmek için Wi-Fi kaynağı kullanmanız daha iyi olacaktır. Oyun maalesef  şu an için Türkiye’den satın alınamıyor.

Oyun linki;
play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM”>

Son olarak oyun sever arkadaşlarımız için bir hatırlatmada bulunalım. Bildiğiniz gibi Dead Trigger kısa bir süre önce 0.99$ fiyatı ile Google Play Store’de yayınlanmıştı. Oyuna artık ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın