Yaşayan Efsane Mac Pro Üretilemiyor!!!

blank

“Olağanüstü bir şey yapmak istediğinizde, bütün varsayımları sorgular, bütün önyargıları yıkarsınız. Olabilecek en iyi şeyi yapana kadar dinlenmek bilmezsiniz. Yapmak istediğiniz şey bir film, bir şarkı veya bilimsel bir keşif ya da bunları yapmak için kullanılabilecek araçlar olabilir. Biz bu güne kadar yeni Mac Pro’ya benzeyen bir şey hiç yapmadık. Aslına bakarsanız hiç kimse yapmadı. Yaptığımız şeyi bir an önce sizinle paylaşmak istedik…” diyor Apple ama yaptıkları “şeyi” bir türlü piyasaya süremiyorlar.

teknik destek

Apple Mac Pro’yu tanıttığı günden beri özellikle grafik tasarım işi yapanlar, müzik işi ile uğraşanlar, video film sektöründe çalışan kişiler heyecan içinde bu yeni PC’yi beklemekte. İlk üretilen ürünler piyasaya daha çıkmadan bitti diyebiliriz. Şanslı bir kaç bin kişi yeni nesil Mac Pro’ya sahip olabildi. 19 Aralık’ta satışa sunulmasından birkaç saat sonra bütün Apple Store’lar da Şubat ayında sipariş verilen ürünlerin teslim edilebileceği söylenirken bu gün yapılan bir güncelleme ile ön siparişlerin Mart ayında teslim edilebileceği açıklandı.

mac pro Mart
Yaşayan Efsane Mac Pro Üretilemiyor!!!

Apple yaptığı ürünleri çıktığı gün kullanıcılar ile buluşturamıyor. Mac Pro çok özel bir ürün ama iPhone 5S’te yaşanan stok sorununu Apple iPhone 6’da yaşamak istemediği için tedarikçilerini yeni üretim fabrikaları açmaları için ültimatomda bulunuyor. Mac Pro, Apple’ın Amerika’da ki tesislerinde üretiliyor. Her bilgisayarın kendine özel anakartına bileşenler tek tek takıldığı için böyle bir stok sorunu mevcut. Mac Pro gerçekten bu gezegene ait değilmiş gibi bir yapıya sahip. Bunu en iyi anlatan resim ise sanırım aşağıdaki fotoğraf diye düşünüyorum.

Bir önceki nesil Mac Pro’dan 8 kat daha hızlı olan ama 8 katta daha küçük olan bu müthiş PC’nin üretim sürecini izlemediyseniz; Amerika’da üretilen Mac Pro’nun proses işleyişini birlikte izleyelim.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!