Yayınlanan Görüntüler iPhone 6’nın Perakende Satış Kutusunu mu Gösteriyor?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

4.7 inçlik iPhone 6’nın tanıtılmasına birkaç hafta kaldı ve telefon cephesinden son sürat sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yayınlanan görüntülerden hangilerinin gerçek ya da hangilerinin klon iPhone 6’ya ait olduğunu kestirmek güç.

teknik destek

Son yayınlanan fotoğraflarda iPhone 6’nın perakende satış kutusunda hazır olduğunu gösteriyor. Satışa hazır kutuların yukarıda belirtiğimiz gibi sahte ya da gerçek olduğunu tam olarak kestiremiyoruz. Ancak iOS 8’le gelen en önemli yeniliklerden biri olan Sağlık uygulamasının kutu üzerindeki resimde bulunmadığını görüyoruz ve ayrıca uygulamaların dizilimi iPhone 5S ile aynı görünüyor. Sağlık uygulamasının olmayışı satış kutusunun dolayısıyla telefonun sahte olma olasılığını artırıyor. Ayrıca iPhone 6’daki ekran büyüklüğüne bağlı olarak uygulama görünümünün iPhone 5S’teki gibi olacağına pek ihtimal verilmiyor.

Şu ana dek iPhone 6’lar (4.7-inç, 5.5-inç) için sayısız görüntü yayınlandı. Apple’ın son dönemde gizlilik konusunda yeterli tedbirler almadığı muhakkak. Zira iPhone 5, 5S ve 5C tanıtım tarihlerinden günler öncesinde sızdırıldı. Benzer şekilde iPhone 6’nın da sızan görüntülerin pek çocuğunda yer aldığı bildiriliyor. iPhone 6 daha ince bir kasa ve ufak tasarım farklılıkları sunuyor olsa da, iPhone 4’ten bu yana sürdürülen yapıyı genel hatlarıyla koruması bekleniyor.

12

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!