Yazarlık Başvurusu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Yazar olmak isteyen arkadaşlar lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize gönderirlerse, en kısa sürede onlarla bağlantıya geçilecektir.

Yazarların Uyması Gereken Kurallar:

1. En önemli kural olarak kabul edilen, yayın kuralıdır. Yazılar asla ve asla yazarlar tarafından yazıldıktan sonra, onaylanmamalıdır. İlk önce taslak olarak kaydedilmeli ve editöre haber verilmelidir. Editör, yazıyı inceledikten ve düzenledikten sonra, yazar adına yazının onayını vererek yayınlayacaktır.

2. Hiç bir şekilde kopya ve alıntı yapılmamalıdır. (başka dilden çevrilen yazılar bu kapsama girmemektedir.)

3. Yazılarda kısa alıntı yapıldıysa, yazının altına nereden alıntı yapıldığına dair bilgi eklenmelidir. Ör: Kaynak: Siteadi.com

4. Yazarlar güncel ve önemli haberleri yazmadan önce, yazacağı konuyu editöre belirterek, o anda başka bir yazarın o konuda yazması ihtimaline ve/veya daha önemli aciliyet gerektiren bir konu olması ihtimaline karşı bilgi almalıdırlar.

5. Yazıların içine resim ekleneceği zaman, o resmi ilk olarak kendi bilgisayarlarına kaydederek eklemelidirler. Başka sitelerin linkleri üzerinden eklenmemelidir.

6. Yazıların ana başlık resimleri 795px genişlik ve 350px yükseklikte olmalıdır. Eğer yazar uygun resim bulamamış yada bu konuda zorluk çekiyorsa, ana başlık resimleri grafik editörü tarafından, yazarın yazısını taslak olarak kaydedip editörün onaylaması işlemi sırasında, yazıya en uygun tasarımı hazırlayacaktır.

7. Yazıların içine herhangi bir html veya başka kod eklenmemelidir.

Yukarıdaki kurallara uyulmaması durumunda, yazarın yetkileri elinden alınıp, yazarlığına son verilecektir. Ayrıca, siteyi rencide edici, zarar verici hareket yapılması durumunda, Andronova yazara karşı hukuki işlem başlatabileceğini beyan eder.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir