Yeni Galaxy J5 2017 modeli ne zaman çıkacak

Samsung, bazı tutulan telefon modellerini modifiye ederek yani yenileyerek tekrar satışa çıkarmaya devam ediyor. Çok satılanlardan Galaxy J5 bu ay sonunda satışa çıkabilir.

Andronova

Samsung Galaxy J5‘ in ne zaman satışa sunulacağı merak konusu olmaya devam ediyor!

Samsung’un akıllı telefon pazarında en çok sattığı ürünlerin başında gelen J5 modeli, yeni sürüm ve özellikler eklenerek piyasaya sürülmeye hazırlanırken, telefonun ne zaman satışa sunulacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Yeni Galaxy J5 özellikleri

Yeni Galaxy J5 2017 modeli ne zaman çıkacak

Cyberport tarafından haziran ayında satışa sunulması bekleniyor! 

Samsung akıllı telefonlarının perakende satıcısı konumunda bulunan Cyberport tarafından sızdırılan haberlerde ise J5 serisi akıllı telefonların 22 Haziran tarihinde satışa sunulması planlanıyor. Yetkililer konu hakkında bir açıklamada bulunmazlarken yeni çıkacak olan telefonun özellikleri de tıpkı piyasaya sürüleceği tarih gibi bir merak konusu. Makul fiyatları ve Android taban destekli işletim sistemi bulunan J5 akıllı telefonların giriş seviyesi klasmanında bulunuyor.

Metal gövde ve parmak izi okuyucu özellikleri ile gelebilir!

Samsung firmasına yakın diğer kaynaklardan alınan bilgilere göre ise yeni çıkacak olan cihazın metal gövdeye sahip olması bekleniyor. Bunun yanı sıra parmak izi okuyucu panelinin de kullanılması beklenen cihaz, kişi güvenliği bakımından da kendi serisine çağ atlatacağa benziyor. Android 7 Nougat işletim sistemi ile piyasaya sürülmesi beklenen telefonun 16 GB depolama alanına sahip olması ve 13 Megapiksel arka kameraya sahip olması beklenen diğer özellikler arasında bulunuyor.

Başlangıç telefonu için oldukça iddialı özellikler ile piyasaya sürülmesi beklenen cihazın eski sürümlerdeki gibi makul fiyatlara satılıp satılmayacağı da merak ediliyor. Zira makul fiyata satılmaması durumunda eski satış rakamlarını yakalayamayacağı da aşikar bir durum olarak göze çarpıyor.


Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 09:29

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın