Yeni Gmail 5.0, Exchange Desteği ve Materyal Tasarımıyla Yayınlandı! [Apk İndir]

Andronova

Android 5.0 Lollipop‘un duyurulmasıyla birlikte son günlerde Materyal Tasarıma güncellenen bir çok Google uygulamasına bir yenisi daha eklendi. Bir çok kişinin en çok kullandığı Google uygulaması olan Gmail‘in Android uygulaması güncellendi.

Google’ın Gmail ekibi tarafından geliştirilen yeni e-posta yöneticisi Inbox‘ın duyurulmasıyla birlikte, Gmail’in akıbetine yönelik sorular sorulmaya başlarken, Google bu sorulara cevap olarak Gmail 5.0‘ı duyurdu. Gmail, 5.0 versiyonuyla hem Exchange desteğine kavuştu, hem de materyal tasarıma uyarlanarak daha şeker “lolipop” oldu.

Ancak sadece materyal tasarımıyla Android 5.0’a uyarlanmakla kalmayan Gmail 5.0Exchange hesap desteğinin yanı sıra, tüm şirket hesaplarının yönetilebileceği ana e-posta yöneticisi olma imkanına da kavuşmuş oldu.

gmail_5_0

Google tarafından imzalanmış APK dosyalarını aşağıdan indirerek, birkaç hafta içerisinde herkese gelecek Gmail 5.0 güncellemesini şimdiden deneme imkanına sahip olabilirsiniz.

gmail_5_0-2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir