Yeni Google Pixel daha büyük ve çerçevesiz olabilir

media 8842

Sıradaki Google Pixel XL daha büyük, çerçevesiz 6 inçlik ekrana sahip alabilir. Yeni Pixel hem büyük ekran hemde çerçevesiz olabilir. Peki özellikleri nasıl olacak?

Andronova

Google Pixel modelinde bir kesim kullanıcı için büyük bir iş yapmıştı. Beklentiler içinde daha büyük bir telefondan söz edilirken. Google bu beklentileri boşa çıkarmadı ve yakın zamanda Pixel XL modelini duyurdu. Adından anlaşılacağı gibi Pixel daha büyük bir telefon olacak. Piyasa ortalamasının üzerinde 6 inç gibi seçenek verecek Pixel aynı zamanda çerçevesiz olarak hazırlandı.

Google Pixel XL tasarım farkı! Google Pixel XL farkını ilk olarak tasarımda ve erkanında gösteriyor. Normal şartlarda 5.5 inçlik bir ekran olarak görünen telefon çerçeve tasarımı ile kullanıcılara 6 inçlik bir telefon deneyimi yaşatacak. Bunun dışında da birçok konuda Google yeniledi kendini.

Yeni Google Pixel daha büyük ve çerçevesiz olabilir

Google Pixel XL özellikleri

Google Pixel 4 GB ram avantajı sunuyor. Arka kamera 12 MP olsa da kullanılan lens üstün performans gösteriyor. Kamere 2 üst sekmen flaş ile destekleniyor. Snapdragon işletim sitemi yer alıyor. Hafızada 128 GB seçenek büyük bir kullanım avantajı veriyor.

Birçok kişiye göre en iyi akıllı telefon kamerası olan Pixel kamerası XL ile daha da iyileşti. Telefonda hazır olarak gelen diğer özellik de Asistan özelliği olmuştur. Çok geliştirilen Asistan daha insansı bir hal aldı. Birçok işi bir arada gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Video konusunda da en iyi performansı alacağınız telefon yine XL olacak. Bu başarılarını sadece arka kamera değil en az onun kadar iyi ön kamerada da gösteriyor.


Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2017, 13:37

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın