Yeni Görüntüler iPhone 6’nın Final Tasarımını Gösteriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 6’nın bir süredir sızan donanım bileşenlerinin nihayet bir araya getirilmiş halde internet ortamına servis edildi. iPhone 6’nın final tasarımı olduğu iddia edilen yeni fotoğraflar telefonun nasıl bir görün sunacağı ayrıntılarıyla ortaya koyuyor. iPhone 6’nın tasarımı, 2007’de piyasaya sürülen ilk iPhone’nun metal gövdesini anımsatıyor.

teknik destek

iPhone 4’ten bu yana sürdürülen düz kenarların aksine iPhone 6’nın kavisli kenar yapısı sunduğu görülüyor ve iPhone 6’da iPhone 3G, 3GS ve 5C’de olduğu gibi arka yüz tek parça halince kenarları sarmış durumda.

Sızan görüntülerin 4.7-inçlik iPhone 6’ya ait olduğu, fakat 5.5-inçlik modelinde aynı tasarımda olacağı bildiriliyor.

Yaşanan son gelişmeler iPhone 6’da 1GB RAM ve ödeme işlemleri için NFC çipinin yer alacağını gösteriyor.  Yine iPhone 6’nın çözünürlük seviyesi de geliştiricilerin iOS 8’in yazılım geliştirme kitinde ortaya çıkardığı yeni bir çözünürlük seviyesi sayesinde artık kesinleşti. Elde edilen verilere göre Apple yeni nesil iPhone’da yine kendince bir çözünürlük değeri benimseyecek. iPhone 5 ve sonrası modellerde 1136 x 640p çözünürlüğü tercih eden Apple’ın iPhne 6’da kullanacağı ekran 1704 x 960p çözünürlükte olacak.

1234

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!