Yeni Huawei Nexus Modelinin Özellikleri Sızdırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google’ın kullanıcılara orijinal Android deneyimini yaşatabilmek için başlattığı Nexus projesi, bu yıl farklı bir durum yaşıyor. Google, normalde her yıl bir yeni Nexus modelini duyururken, bu yıl iki farklı Nexus telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yeni Nexus telefonlarından birini LG üretecekken, diğerini ise Huawei üreteceği daha önce kesinleşmişti. Bir çok kişinin merak ettiği yeni Nexus modelleri için şimdi, sızıntı telefon haberlerini paylaşan popüler @evleaks, Huawei Nexus modeline ait özellikleri sızdırdı.

evleaks-huawei-nexus

Oldukça güçlü bir alternatif olacak olan Huawei‘in Nexus modelinde, Qualcomm‘un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 820 yer alacak ve 5.7 inç Quad HD ekrana sahip olacak.

Bunun yanı sıra tamamen metal gövde ile gelecek olan Huawei’in Nexus modeli görünüşe göre premium cihazların başında yer alacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir