Yeni Huawei Nexus Telefonuna Ait Konsept Videosu Yayınlandı!

media 12801

Google bu yıl, biri Huawei ve diğer LG olmak üzere iki farklı üreticiyle anlaşarak iki farklı Nexus telefonu duyurmaya karar vermişti.

teknik destek

Android işletim sisteminin el değmemiş halini, diğer tabirle saf, orijinal Android deneyimini sunma amacıyla geliştirilen Nexus projesine ait telefonlar oldukça rağbet gördüler. Hal böyle olunca ve akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden olan LG ve Huawei‘in yeni Nexus’ları üretmesi ilgi çekti.

Huawei tarafından yapılacak olan Nexus telefonu (ismi kesin olmamakla birlikte Huawei Nexus 6 olarak söyleniyor) @onleaks gibi sağlam kaynaklardan alınan bilgilere göre 159.4 x 78.3 x 6.6/8.5mm boyutlarında olacak. Ön panelinde stereo hoparlör, USB Type-C girişi ve parmak izi okuyucusu da bulunacak ve elbette Android 6.0 Marshmallow sürümüyle gelecek.

Şimdi yayınlanan Huawei Nexus telefonuna ait konsept videosunda, yeni Nexus telefonu tüm detaylarıyla ortaya çıkıyor.

Vypj-uzGzlw” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın