Yeni iPhone 6 Tasarımı Göz Dolduruyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple‘ın iPhone 6 üretimine önümüzdeki aylarda başlanacağı kesinleşmişken tüm dünya yeni iPhone’un nasıl görüneceğini oldukça fazla merak etmekte. iPhone 6’nın donanımı hakkında kesin bir bilgi şu anda olmasa da bazı bilgilerin neredeyse kesin olduğunu öngörebiliriz.  Öncelikle daha büyük ekran (bu ekranın 4,7 inç ölçülerinde olacağı söyleniyor) ve 64 bit destekli A8 işlemci iPhone 6’da neredeyse kesinleşen bilgiler arasında, bunun haricinde ise kesinleşen herhangi bir bilgi bulunmuyor. Arttırılacak bellek ve ROM miktarı ile kasanın büyümesine orantılı olarak artacağı düşünlen pil gücü yeni iPhone’nun en güçlü yerleri olacak.

teknik destek

iPhone 6 ile ilgili bir çok konsept paylaşıldı, bu konseptlerin gerçek olma yada gerçeğe en yakın olma gibi bir durumları var mı bunu zaman gösterecek. Ünlü konsept tasarımcısı Martin Hajek’in iPhone 6 çalışması ise oldukça gerçekçi görünüyor. iPod Nano’da esinlenen Hajek yeni telefonu oldukça şık bir biçimde tasarlamış. Şimdi gelin birlikte bu tasarımlara bir göz atalım.

iphone6concept-nano1

Telefonun bu haliyle Lumia cihazlara benzediğini söyleyebiliriz. Her ne olursa olsun iOS 7 ve sonrasında iOS 8’in büyük ekranda mükemmel görüneceğinden emin olabilirsiniz.

iphone6concept-nano2

Haziran ayında Apple’ın düzenleyeceği geliştiriciler konferansında yeni iPhone 6’nın tanıtılması bekleniyor.

Kaynak: iphonehacks

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!