Yeni iWatch Konsepti Saat Anlayışınızı Değiştirecek!

blank

Apple iWatch’ı 2014 yılının 3.çeyreğinde tanıtacak. Saatin konsept tasarımlarını ise sizlerle zaman zaman paylaşıyoruz. Tasarım konusunda iPhone 6 gibi sızdırılmalar henüz mevcut değil ama iWatch’ın 1,3 ve 1,5 inç boyutlarında olacağını biliyoruz. İşlemci tarafında ise mimari olarak yeniden yapılandırılmış A6 işlemcisi kullanılacağı belirtilmekte. A7 işlemcisinde kullanılan ve hareket sensörlerini kontrol eden M7 biriminin de yer alacağı düşünülen bu yonga setinin çok düşük güç ile çalışacağı belirtilmekte.

teknik destek

Yeni gelen tasarım resimlerine göre iWatch yuvarlak bir ekrana sahip olacak. Bu ekranda Siri, Apple Maps, Healthbook, Shazam gibi programların çalışabileceği ifade edilmiş. Yuvarlak ekranlar görüntü açısından oldukça ideal bir şekle sahipken bu ekranların çözünürlük birimleri ise farklı olarak nitelendirilebileceğinden dolayı büyük bir program çözünürlük optimizasyonu sorunu doğuracaktır. En basit tabirle iWatch’ın yuvarlak ekran ile gelmesi bir çok programın bu saatte çalışamayabileceği anlamına gelmekte.

Şimdi bu eşsiz tasarımları gelin birlikte inceleyelim.

iWatch5
Yeni iWatch Konsepti Saat Anlayışınızı Değiştirecek!
iwatch-ios-app
Yeni iWatch Konsepti Saat

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!