Yeni iWatch’un Rolex ile Birleştirilmiş Tasarımını Çok Beğeneceksiniz

Andronova

Apple’ın giyilebilir teknolojiler üzerinde çalıştığını ve sırf bunun için Nike’ın FuelBand ekibini kendi bünyesine kattığını dünyanın dört bir tarafından bilim adamları ile çalıştığını ve reklam için Kobe Bryant ile görüştüğünü duymayan kalmadı. iWatch’ın yakında duyurulacağından eminiz fakat bu akıllı saatin yada adı her neyse nasıl görüneceğini tam olarak bilemiyoruz.

Akıllı saatlerin daha çok erkek hegomonyasından çıkartılarak bayanlar içinde kullanılabilir bir hale getirmeyi planlayan Apple’ın bu bağlamda 2 farklı iWatch üzerinde çalıştığı söylenmekte. Kavisli AMOLED ekran, yuvarlak bir ekran ve dikdörtgen bir ekran üzerinde Apple’ın çalıştığı ile ilgili sizlere birçok haber yaptık.

iwatch-concept-edgar-rios-6
Yeni iWatch’un Rolex ile Birleştirilmiş Tasarımını Çok Beğeneceksiniz
iwatch-concept-1
Yeni iWatch’un Rolex Tasarımı

Dünyanın en iyileri ile çalşmayı adet haline getiren Apple’ın yeni saatinde Burbery2den sonra Rolex ile de bir ortaklığa gireceği ile ilgili söylentilerin ortaya atılmasından sonra yayınlanan aşağıdaki videolu iWatch tanıtımının oldukça etkileyici olduğunu belirtmekte fayda var. Apple ve Rolex bir ortaklığa gider mi bilinmez ama bu tasarımın birçok kişi tarafından beğenileceğinden eminiz. Siz bu birliktelik için ne düşünüyorsunuz?

O-md7b8UCws” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: iphonehacks

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir