Yeni modeller iPhone 7s, Plus ve iPhone 8

media 9063

Yeni iPhone’ da beklenen özellikler geliyor. Apple 10. yıla özel telefon modeli ya da modelleri gündemde hala merak konusu. Acaba yeni modeller iPhone 7s / Plus ve iPhone 8 olacak.

teknik destek

Son zamanlarda teknolojinin tek konusu neredeyse Apple‘ın çıkaracağı 10. yıl telefonu üzerinde dönüyor. Haliyle telefondan bazı özelliklerde sızdırılmaya başlandı. Yeni telefonu Apple, suya dayanıklılık ve kablosuz şarj özelliği ile sunacak. Apple bu konuda rakip markalardan hayli geri kalmıştı. Ayrıca Apple birçok kişinin beklediğinin aksine bu sezonda 1 telefon değil, tam 3 telefonla karşımıza çıkacak. Bu telefonlar çok yüksek ihtimalle iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 isimleriyle piyasaya sürülecek.

iPhone kullanıcılarının yıllardır beklediği iki özellik olan kablosuz şarj ve suya dayanıklılık özelliği de bu ürünlerden biri olan iPhone 7s Plus ile geleceği düşünülüyor. Aslına bakılırsa iPhone 7 üzerinde birçok teknoloji sayfası tarafından su deneyleri yapılmış ve deneyler başarılı olmuştu. Bu telefonda iPhone suya dayanıklılık konusunda kesin bir yargı oluşturacağa benziyor.

Yeni modeller iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8

iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 modelleri

Haberler Wistron’dan! Geçtiğimiz günlerde Apple ile ortak çalışan bir montaj firması olan Wistron, çıkacak iPhone’ların birinde beklenen kablosuz şarj ve suya dayanıklılık özelliği olduğu hakkında bilgi verdi. Jeff Pu ve Arthur Liao gibi Apple analistleri de çıkacak bu özelliklerim iPhone 7S Plus ile karşımıza çıkacağı fikrinde. Hem de bu suya dayanıklılık IP68 sertifikası ile gelecek. Diğer bir model olan iPhone 8’de de kablosuz şarj özelliği olma ihtimali yüksek fakat suya karşı ne durumda olur pek belli değil.


Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2017, 20:35

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın