Yeni Nesil LG Nexus 5X’e Ait Net Görüntü Sızdırıldı!

media 12726

Android işletim sistemine yönelik kullanıcılara en iyi deneyimi sunma amacıyla oluşturulan Nexus projesinde tüm gözler bu yıl Google‘ın biri LG diğer Huawei olmak üzere tanıtılacak iki farklı Nexus telefonuna çevrilmiş durumda.

teknik destek

Bu konudaki “Huawei’in Nexus Phablet’ine Ait Net Görüntüler Sızdırıldı” ve “Yeni Nesil LG Nexus 5 (2015) Modelinin Özellikleri Sızdırıldı” başlıklı haberlerimiz ilginizi çekebilir.

Son olarak LG’nin yeni nesil Nexus telefonuna ait sızdırılan bilgiler doğrultusunda, isminin LG Nexus 5X olacağı bilgisi yayınlanmıştı. Şimdi, LG’nin üreteceği yeni nesil LG Nexus 5X modeline ait en net görüntü sızdırıldı.

lg-nexus-5x-goruntu1

Sızdırılan görüntüde çift flaşlı kamera ve parmak izi okuyucunun görüldüğü Nexus 5X modeline yönelik daha önce 5.2 inç 1080p ekran, Snapdragon 808 işlemci, 3GB RAM, 2700mAh batarya ve USB Type-C soketi olacağı bilgileri sızdırılmıştı.

Büyük ihtimalle 29 Eylül‘de tanıtılacak olan LG Nexus 5X modelinin 400$ civarında bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın