Yeni Nesil Moto E Özellikleri Belli Oldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola‘nın giriş seviye telefonu Moto E‘nin halefinin özellikleri belli oldu.  Motorola, geçen sene orta sınıf için çıkardığı Moto G ile başarıyı yakalamasından sonra, giriş seviye Moto E ile de aynı başarısını sürdürmüştü. Yunanistan kaynaklı bir habere göre, yeni nesil Moto E, Moto G gibi donanım güncellemesi ile gelecek.

Andronova

Yeni nesil Moto E, 4.5 inç 960 x 540 çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. Led flaş destekli 5 MP kamera ile gelmesi beklenen telefonun LTE desteğine de sahip olması bekleniyor. Telefonda kullanılacak işlemcinin detayları belli olmasa da, Moto G’nin  (2013) sahip olduğu Snapdragon 410 kullanması bekleniyor. 4 çekirdekli 1.2 gHz hızına sahip işlemci ile birlikte 1 GB RAMe sahip olması beklenen Moto E’nin Android 5.0 Lolipop yüklü olarak satılması planlanıyor. Motorola, yazılım güncellemelerini hızlı  verdiği için, tüketicilerin de beğenisini kazanmış durumda.

Telefonun fiziksel tasarımı ile ilgili bilgi bulunmazken, eski nesil Moto E ile aynı tasarımı kullanması olası. 100 € civarı satış fiyatına sahip olması beklenen telefon, 2015 yılında ilk çeyrek itibariyle satışa sunulması planlanıyor.

moto-e

Kaynak: Tech Maniacs

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.