Yeni One için 14 Dakikalık İnceleme Videosu Yayınlandı

HTC‘yi 2014 yılında temsil edecek üst sınıf akıllı telefon Yeni One için 14 dakikalık yeni bir inceleme videosu YouTube kanalıyla yayınlandı. Son dönemde tanıtılan üst sınıf akıllı telefonlar arasında henüz resmiyet kazanmadan en çok sızdırılan telefon olma özelliğini gösteren Yeni One için bu güne dek  sayısız basın görseli, teknik özellik tablosu, test kriteri sonucu ve inceleme videosu ortaya çıktı.

teknik destek

HTC’nin 25 Mart’ta New York ve Londra’da düzenleyeceği etkinliği sayılı saatler kala en kapsamlı ve net inceleme videosunda cihaza ait yazılım ve donanım detaylarına yer veriliyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve Sense 6.0 kullanıcı arayüzünün yer verileceği telefonda, ekrana yerleştirilen sanal butonlar, şeffaf bildirim çubuğu ve güç tasarruf modu gibi ayrıntılar dikkat çeken yenilikler.

Tasarım özelliklerine da yakın baktığımız Yeni One’da yekpare bir alüminyum kasa karşımıza çıkacak. One’nın tasarım özelliklerini miras alan yeni nesil akıllı telefon sahip olduğu çift kamera özelliğiyle mobil kamera kategorisine yeni bir soluk getirecek.

7 Nisan’da ülkemizde satışa sunulacak üst seviye akıllı telefon 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD ekrana donatılacak. Cihazın güç birimini Qualcomm cephesinden dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemcisi oluşturacak. 16/32GB depolama, 128GB microSD kart desteği, 2.600mAh kapasiteli pil, nano SIM kart girişi, 9.35mm kalınlık, 160 gram ağırlık, 5MP ön kamera ve BoomSound ses teknolojisi telefonun öne çıkan diğer detayları olacak. Alt bölümden inceleme videosuna göz atabilirsiniz. Videonun YouTube’dan kaldırılması durumunda alternatif link içinse burayı ziyaret edebilirsiniz.

vEB10wqk1X4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: androidandme

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir