Yeni One’ın Türkiye Lansman Tarihi Açıklandı

HTC‘nin uzun bir süredir bazı görüntü ve videolarda sızdırılan yeni nesil akıllı telefonu Yeni One 25 Mart’ta Londra ve New York’ta düzenlenecek eş zamanlı etkinliklerde resmiyete kavuşacak. Tüm detayları bilinen telefonun Xperia Z2 ve Galaxy S5’ten bir ay sonra tanıtılacak olmasına rağmen söz konusu iki telefondan önce piyasa sürüleceği şeklinde haberler ortaya çıkmış ve bu gelişme HTC Türkiye’nin dağıtımını gerçekleştirdiği davetiyelerle resmen onaylanmış oldu.

Andronova

Görün! Hissedin! Deneyin! sloganlarının yer verildiği davetiyelerde tanıtımın 7 Nisan Pazartesi günü gerçekleşeceği belirtiliyor. Etkinliğin düzenlendiği tarihte ya da hemen bir sonraki günde raflarda olmasını beklediğimiz Yeni One’ın fiyatına hakkında bir tahminde bulunmak ise zor. Artan dolar kuru cihaz fiyatlarına elbette yansıyacaktır, ancak üreticilerin nasıl bir denge sağlayacaklarını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

HTC’nin tamamı alüminyum yekpare bir kasadan oluşacak Yeni One’da yer vereceği detaylara değinecek olursak; 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 16/32GB depolama, 128GB microSD kart desteği, Android 4.4 KitKat, Sense 6.0, 2.600mAh kapasiteli pil, nano SIM kart girişi, 9.35mm kalınlık, 160 gram ağırlık, çift kamera, 5MP ön kamera ve BoomSound ses teknolojisi.

HTC Davetiye

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.