Yeni OnePlus 2 Özellikleri Belli Oldu ve OnePlus 2 Mini Geliyor!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Geçen sene çıkardığı OnePlus One modeliyle oldukça büyük başarı yakalayan OnePlus firması, şimdi merakla beklenen yeni amiral gemisi OnePlus 2‘yi duyurmak için son hazırlıklarını yapıyor.

Sponsorlu reklam

Merakla beklenen akıllı telefon OnePlus 2‘ye ait yeni özellikler belli oldu ve lansmanında yanında OnePlus 2 Mini modelinin de tanıtılacağı bilgisi geldi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Firmanın OnePlus 2’ye yönelik ara ara verdiği özellik bilgileriyle ortaya çıkan ve kesinleşmiş OnePlus 2 özellikleri şöyle:

Sponsorlu reklam
  • Snapdragon 810 v2.1 işlemci
  • 4GB RAM
  • Parmak izi okuyucu
  • USB Type-C
  • 3300mAh batarya
  • Metal gövde

oneplus-two

Bu yılın üst seviye amiral gemilerini üreten popüler markaların korkulu rüyası haline geleceği rahmin edilen OnePlus 2 modelinin, bu özelliklere rağmen 450$’dan daha az bir fiyata geleceği resmi olarak firmanın CEO’su tarafından açıklanmıştı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Şimdi aldığımı yeni bilgide, OnePlus firmasının 27 Temmuzda resmi olarak tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi OnePlus 2 modelinin yanında, bir de OnePlus 2 Mini modelini duyuracağı söyleniyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak