Yeni Projemiz Vine Videom Açıldı!

Andronova
1 Minimum Okuma

İnternetin durdurulamayan büyük bir hızla büyümesiyle birlikte, bir çok internet sitesi açılmakta. Öyle hızlı bir büyüme ki eski nesil ip lerin tükenme noktasına geldiği söyleniyor. Durum böyle olunca, açılan internet sitelerindeki kalite de elbette düşüyor. Ancak bazı projeler var ki adından uzunca söz ettirmekte.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Genellikle sosyal ağ projeleri olan bu sitelerin arasında ilk sırada yer alan şüphesiz facebook. Ardından hatırlarsanız kısa bloglama hizmetiyle twitter geldi ve tüm internet kullanıcılarının kalbine girdi. Google plusfoursquare, friendfeeds, instagram vs. vs. derken yakın geçmişte açılan bir yeni proje daha var ve size bundan bahsetmiştik.

Evet, kısa video paylaşımı gerçekleştire bildiğiniz Vine‘dan bahsediyorum. Vine, o kadar popülerleşti ki artık fenomenler seminerler vermeye başladılar ve haberlere çıktılar.

Bizde durum böyle olunca, siz değerli okurlarımıza kolaylık olması amacıyla yeni bir proje geliştirdik. Vine Videom isimli projemizde artık Türkiye’deki ve Dünya genelindeki vine fenomenlerini kolaylıkla takip edebileceksiniz.

Ayrıca siz de vine fenomeni olmak isterseniz bunun için de sizlere fenomenlik başvurusu yapabileceğiniz bir sistemimiz bulunmakta.

Vine videolarınızı kolayca takipçilerinize ulaştırmak ve adınızı hızla fenomenleştirmek için vinevideom. com‘u ziyaret edin.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir