Yeni Samsung Galaxy S6 Görüntüleri ile Apple iPhone 6 Görsel Olarak Karşılaştırıldı!

Yeni Samsung Galaxy S6 Görüntüleri ile Apple iPhone 6 Görsel Olarak Karşılaştırıldı!
müşteri hizmetleri

Samsung'un 1 Mart'ta MWC 2015'te tanıtacağı yeni amiral gemisi her geçen gün sızdırılan bilgilerle daha da netleşirken, tüm bilgiler ışığında hazırlanan render görüntüsü, Apple'ın son amiral gemisi iPhone 6 ile görsel olarak karşılaştırıldı. Geçtiğimiz günlerde gizlice görüntülenen metal kasalı Galaxy S6'nın ardından, son olarak teknik çizimlerin de sızdırılmasından sonra çok daha netleşen Samsung Galaxy S6, bir çok kişi tarafından benzetilen Apple'in iPhone 6'sı ile görsel olarak karşılaştırıldı. Elbette sızdırılan boyutlara göre yapılan 3 boyutlu çizimlerin birebir doğru olduğunu söylemek doğru olmaz, ancak büyük oranda gerçeği yansıttığını söyleyebiliriz. Aşağıda tüm sızdırılan bilgiler ışığında oluşturulmuş Galaxy S6'nın 3 boyutlu render görüntülerini inceleyebilirsiniz: New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (1) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (2) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (3) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (4) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (5) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (6) Bu görüntülerden sonra şimdi de çok tartışıldığı için Samsung Galaxy S6'nın Apple iPhone 6 ile karşılaştırıldığı görüntüleri aşağıda inceleyebilirsiniz: New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (7) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (8)

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
metin
metin - 6 yıl Önce

S6 olacak o s4 deyil pardon.

metin
metin - 6 yıl Önce

Istediğiniz kadar konuşun samsung piyasada 1 numara. Ve s4 harika geliyor ve alıyorum. Iphone dediğiniz içi cami işlemcisi %80 i samsung dan alıyor. Iphone bir nevi samsun demek :))

erkan
erkan - 6 yıl Önce

Şu firma neden daha hala alınır bilmiyorum ne kasası kasa ne arayüzü arayüz ne tasarım namına birşey var.5-6 sene öncesine nokia'nın son zamanlarına kadar samsung'dan telefon mu alınır diyen insanlar şimdi kuyruk gibi peşinden ayrılmayıp birde fan oluyorlar hayret birşey.

barış
barış - 6 yıl Önce

ortada telefon yok. dedikodu olan bir kasa üzerinden karşılaştırma yapmışlar, siz de haber niyetine koymuşsunuz. bu yaptığınız habercilik değil, doğrudan yönlendirme.

Deniz
Deniz - 6 yıl Önce

Apple HTC'yi Samsung da Apple'ı taklit etmiş oldu böylece :)

Muhlis Erdem
Muhlis Erdem - 6 yıl Önce

Iphone a benzetmiş.

Atakan Çelik
Atakan Çelik - 6 yıl Önce

Sıfırdan tasarım bu kadar olmuş demek ki. Samsung tasarım ekibini komple değiştirmeli. Bir tasarımla 3 sene giderimi Allah aşkına