Yeni Samsung Galaxy S6 Görüntüleri ile Apple iPhone 6 Görsel Olarak Karşılaştırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung’un 1 Mart’ta MWC 2015’te tanıtacağı yeni amiral gemisi her geçen gün sızdırılan bilgilerle daha da netleşirken, tüm bilgiler ışığında hazırlanan render görüntüsü, Apple‘ın son amiral gemisi iPhone 6 ile görsel olarak karşılaştırıldı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Geçtiğimiz günlerde gizlice görüntülenen metal kasalı Galaxy S6’nın ardından, son olarak teknik çizimlerin de sızdırılmasından sonra çok daha netleşen Samsung Galaxy S6, bir çok kişi tarafından benzetilen Apple’in iPhone 6’sı ile görsel olarak karşılaştırıldı. Elbette sızdırılan boyutlara göre yapılan 3 boyutlu çizimlerin birebir doğru olduğunu söylemek doğru olmaz, ancak büyük oranda gerçeği yansıttığını söyleyebiliriz.

Aşağıda tüm sızdırılan bilgiler ışığında oluşturulmuş Galaxy S6’nın 3 boyutlu render görüntülerini inceleyebilirsiniz:

New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (1) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (2) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (3) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (4) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (5) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (6)

Bu görüntülerden sonra şimdi de çok tartışıldığı için Samsung Galaxy S6’nın Apple iPhone 6 ile karşılaştırıldığı görüntüleri aşağıda inceleyebilirsiniz:

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (7) New-renders-show-the-Galaxy-S6-compare-it-with-the-iPhone-6 (8)

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir