Yeni Süper Akıllı Telefon Geliyor: HTC One X9

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Akıllı telefon pazarının önemli oyuncularından olan Tayvanlı teknoloji devi HTC‘den, yeni bir süper akıllı telefon modeli olacak HTC One X9 geliyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Çıkardığı bir çok akıllı telefon modeliyle, kendine has tasarım ve çizgisi olan HTC‘nin, M serisinde yer alan amiral gemileri bir çok kişi tarafından beğenilse de, son zamanlarda satışların ciddi oranda düşmesi sebebiyle finansal sorunlar alarm vermeye başlamıştı.

Bu konuda “2015 3’üncü Çeyrek Gelir Raporları: Samsung, Apple, LG, Sony, Huawei ve HTC” bağlığıyla paylaştığımız yazımız ilginizi çekebilir.

Yoluna pes etmeden devam eden firma, kısa süre önce duyurduğu ve Türkiye’de 12 Kasım‘dan itibaren 2500TL‘den satılacak olan HTC One A9 modeliyle de istediğini yakalayamayacağı düşünülürken, firmanın önümüzdeki süreçte tanıtımını gerçekleştireceği söylenen yeni süper akıllı telefon modeli HTC One X9 ile oldukça konuşulacağa benziyor.

htc-one-x9-afis

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Son amiral gemisi HTC One M9‘un ardından, yeni üst seviye amiral gemisi olması beklenen yeni One X9 modelinin, büyük ihtimalle Quallcom Snapdragon 820 veya MediaTek Helio X20 işlemciyle gelmesi bekleniyor.

One X9 modelinin ayrıca, 5 inç QHD (2560×1440 piksel) ekranı, 4GB RAM‘i, 23MP arka kamerası, 4MP UltraPixel ön kamerası, 64GB ile 128GB dahili hafıza seçeneği, microSD kart desteği ve 3500mAh bataryasının olacağı söyleniyor.

Oldukça harika özelliklere sahip olan HTC One X9 modelinin, fiyatının da uygun olması halinde, satış rekorları kıracağını söylemek yanlış olmaz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir