Yeni Yıl İçin Apple Ürünü Alacaklar; Son Gün Yaklaşıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Yurt dışında adını bizim asla tasvip etmediğimiz “Black Friday” adlı bir alışveriş çılgınlığı yaşanıyor. Şükran gününden sonraki ilk 13.Cuma’ya kadar sürecek olan bu olayı yılbaşı alışverişi takip ederek para harcamaya asla ara verilmeyecekmiş gibi duruyor. Amerika’nın 750 dolar seviyelerinde olan (kişi başı) aylık para harcama tutarlarının 200 dolarlara kadar gerilemesiyle birlikte bu tarz alışveriş teşvikleri öncelikle Amerika’da daha sonrada ülkemizde yaşanıyor.

Yılbaşı yaklaşıyor, alışveriş merkezlerinde indirimler ve kampanyalar da buna bağlı olarak yavaş yavaş başlıyor. Gerçekten bu dönemde özellikle teknolojik marketlerde inanılmaz indirimler olabiliyor. Teknolojik bir cihaz alacaksanız yılbaşı kampanyalarını bekleyin. Apple Store Online Türkiye’de yılbaşında Apple ürünü hediye etmeyi düşünenler için son sipariş tarihlerini açıkladı. Bir Apple ürünü almak istiyorsanız ve yılbaşından evvel elinizde olmasını istiyorsanız aşağıdaki resmi mutlaka inceleyin. iPad Air ve iPad Mini 2 lazer baskılı yada lazer baskısız sipariş vermek için yarın son gün. iPhone 5S için son sipariş tarihi ise 18 Aralık, Mac tarafında standart konfigürasyon için 26 Aralık son tarihken; Mac’i özelleştirdiğimizde son sipariş tarihi 4 Aralık yani yarın oluyor. Apple Türkiye garantisi altında ürün almak istiyorsanız elinizi biraz acele tutmanızı öneririm. Daha detaylı bilgi için Apple Online Strore Türkiye’ye giriş yapabilirsiniz

Kaynak: AppleStoreTürkiye

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir