Yenilenen Google Contacts İle Kişilerinizi Yönetmek Daha Güzel!

Google, bizi Android işletim sistemi ile her geçen gün kendine daha bağımlı hale getiriyor. Bunun kötü olduğunu söyleyemem, çünkü kullandığımız servislerin hepsi ihtiyacımız olan, faydasını gördüğümüz şeyler. Bunlardan bir tanesi de, Google’ın rehberimizdeki kişileri yönetebilmemizi ve saklayabilememizi sağlayan Google Contacts ve şimdi bu servis yenilenerek daha güzel ve kullanışlı hale geldi.

Şimdilik önizleme yani test sürümünde olan Google Contact’ın yenilenmiş hali artık Materyal Tasarıma uyarlanmış durumda. Tabiki sadece tasarımsal olarak yenilemeden söz etmiyoruz. Özellik olarak ta yenilenen Google Contacts servisinde, yönetim amaçlı kontrol imkanları daha da geliştirilmiş. Ayrıca servise ilk girdiğinizde benzer kişilere yönelik “birleştireyim mi sahip” edasıyla size bir de uyarı veriyor.

google-contacts-resim1

Yenilenen Google Contacts ile sık iletişimde olduğunuz kişilere daha kolay erişim imkanı bulacaksınız. Ayrıca arama alanında dahi bu değişikliğin farkını görebilirsiniz.

google-contacts-resim3

Şimdilik Gmail’de halen eski versiyona erişim olsa da, yeni Google Contacts‘a erişim için…

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir