Yenilenen Swiftkey Klavye, Tablet ve Telefon Düzenlerini Birleştiriyor ve Bazı Kullanım Modları Sunuyor [APK dosyası]

blank

Google Play Store’daki en favori klavye olarak gösterilen Swiftkey’in 4.3 numaralı versiyonu beta aşamasında yayınlandı. Kullanıcıların test etmesi adına ücretsiz olarak yayınlanan yeni sürümde birçok radikal değişimin yer aldığını görüyoruz.

Bunların başında ise uygulama artık telefon ve tablet ayrımını ortadan kaldırıyor. Her iki desteği birleştiren Swiftkey böylece kullanıcıların tablet ya da telefonlar için ayrı ücret ödemesinin önüne geçiyor.

Henüz beta aşamasında olan klavye uygulaması ayrıca farklı kullanım arayüzleriyle kullanıcının karşısına çıkacak. Bunlardan ilki Kompakt tasarım olacak. Bu mod telefonu tek elle kullananlar için tasarlanmış. Son dönemde phablet olarak isimlendirilen segmentte yer alan telefonların büyük bölümünde tek elle kullanım mevcut zaten. Burada klavyenin genişliği en aza indirilir ve tek elle kullanımın önü açılıyor.

Tam ekran modu ise iki elle yazma şeklinde tasarlanmış. Aslında bu modu normal klavye düzeni olarak da değerlendirebiliriz. Başparmak modu ise daha büyük ekranlı telefon ve tabletler için tasarlanmış. Daha hızlı ve rahat bir klavye kullanım deneyimi için klavye iki bölüme ayrılıyor.

1

Beta aşamasında yayınlanan klavyenin bir diğer özelliği ise klavye ekranda istenilen bölgeye taşınıp boyutlandırılabiliyor. Swiftkey 4.3 beta sürümünü ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!