Yerli Sosyal Medya Scorp Android Uygulaması Video

Yerli Sosyal Medya Scorp Android Uygulaması Video

Scorp Android uygulaması, sosyal medyanın öneminin kritik bir hale geldiği günümüzde, Facebook, Twitter, Google+ gibi popüler sosyal ağların yanı sıra, son zamanlarda yeni çıkmasına rağmen büyük bir hızla popüler hale gelen Snapchat, Instagram ve Vine gibi sosyal ağlara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

Bu seferki sosyal medya platformu ülkemizden. İlk bakışta Vine benzeri bir sosyal ağ olarak görülse de, aslında çok daha farklı olan yerli sosyal medya platformu Scorp için Android uygulaması yayınlandı.

İlk olarak iOS için uygulamasını yayınlayan ve kullanıcılarına 15 saniyelik videolarla, belirli bir konu hakkında görüşlerini belirtmelerine olanak sağlayan sosyal ağ Scorp, Şubat 2015 tarihinde çıkmasına rağmen, şimdiden 300 bin kullanıcıya ve 1 milyondan fazla videoya ulaştı bile.

Yerli sosyal medya platformu Scorp Android uygulamasını doğrudan telefonunuza indirmek için Scorp indir bağlantısına indirebilir ve Scorp için Andronova’nın YouTube kanalında yayınladığımız detaylı inceleme videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir