YouTube Go nasıl kullanılır? internetsiz video izleme

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

YouTube, geçen yıl duyurduğu ama kullanıma 2017′ de nasip olan YouTube Go uygulaması yayınlandı.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

YouTube nedir? YouTube’ de yer alan videoları kayıt ederek, daha sonra çevrimdışı yani internet bağlantısız izlemek imkanını sağlayan uygulamanın adı.

YouTube Go uygulaması özellikle kota sıkıntısı olan kullanıcıları sevindirecektir. Artık izlemek istediğiniz videoları sınırsız internet bağlantısı olan bir yerden bağlanarak, videoları telefon belleğine indirerek, istediğiniz zaman internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.

media 1295

Youtube Go nasıl kullanılır?

Her hangi bir zaman diliminde izlemek istediğiniz videoları YouTube Go uygulaması sayesinde indirebiliyorsunuz. Video kayıt işleminde sizden video kalitesi için onay alıyor. Ekrana 144p, 240p, 360p, 480p, 720p ve 1080p kalite seçenekleri yer almakta.

media 1297

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Youtube Go nasıl indirilir?

YouTube Go Beta sürümü 0.26.67 bu apkmirror.com/apk/google-inc/youtube-go/youtube-go-unreleased-0-26-67-release/youtube-go-0-26-67-android-apk-download/download/ bağlantıyı kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşağıda görselde yer alan “Download APK” butonuna tıklayıp bekleyiniz. Dosya boyutu 8,08 MB. Yükleme işleminde eğer cihazın SD Kartı varsa bu seçenekte ekrana geliyor. Uygulama ister cihaz belleğine isterseniz de hafıza kartına yükleyebiliyorsunuz.

media 10321

YouTube Go ilk olarak Hindistan’ da düzenlenen bir etkinlikte tanıtılmıştı. Tanıtımdan sonra uygulamanın indirmeye açılacağı gün merak konusu olmuştu. Nihayet Beta sürümü yayınlandı. Uygulamanın tam sürümü bu ay içerisinde yayınlanması bekleniyor. Tüm ülkelere kademeli olarak ulaşacağını belirtelim.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir