YouTube koyu tema nasıl yapılır?

Andronova

YouTube iPhone telefonlar için siyah tema yani koyu tema özelliğini yayınladı. Android içinde yakında. Artık arka plan siyah olarak kullanabilirsiniz. Hem daha uzun şarj süresi olacak ve daha net görüntü.

YouTube için yeni bir güncelleme yayınlandı. Masaüstüne gelen koyu renkler şimdide mobil uygulamaya geldi.

YouTube uygulamasında siyah tema seçeneği hem daha az veri tüketimi olacak hemde ışığın az olduğu yerlerde daha iyi görme deneyimi sağlanacak.

Yeni özellik şu an için iOS cihazlara geldi. Kadelemeli olarak dağıtılan güncelleme iPhone’ dan sonra kısa süre içerisinde Android cihazlara gelecek.

Koyu renk temaları uzun zamandır bekleniyordu. Google şimdilik neden Android için değilde iOS için yayınladığı merak konusu oldu.

Siyah tema özelliğini açmak için YouTube uygulamasında girmeniz gerekiyor. Yani uygulama üzerinden açılıyor. Her hangi bir güncelleme üzerinden değil. Peki koyu tema nasıl açılır?

YouTube koyu tema açma ayarları

YouTube siyah tema nasıl açılır? Uygulamadan ayarlara giriniz. İlk seçenek olan “Koyu tema” seçeneğini açınız. Ayarlar seçeneği aşağıda gördüğünüz kişi simgesine dokunarak ulaşabilirsiniz. www.andronova.net

YouTube koyu tema nasıl yapılır?YouTube koyu tema açma ayarları

YouTube siyah tema açma ayarlarıYouTube siyah tema nasıl açılırYouTube siyah tema nasıl açılırYouTube arka planı siyah yapma

Siyah tema görünümü, düşük ışıkta yazıların daha ön plana çıkmasını sağlıyor. Hem net okuma hemde şarj süresini uzatabilirsiniz.

YouTube koyu tema iPhone için yayınlandı. YouTube arka planı siyah yapma özelliğini beğendiniz mi?


Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 20:16

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir