YouTube Premium 3 ay ücretsiz kullanma

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

YouTube' un yeni ücretli abonelik hizmeti Premium 3 ay ücretsiz kullanmak için tek yapmanız haberimizi okumanız. Peki YouTube Premium bedava nasıl kullanılır?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

YouTube’ un reklamsız ve video indirme bağlantısını bulundurduğu Premium üyelik hizmeti için ücretsiz 1 ay kullanımı şimdilerde 3 ay’ a çıktı. YouTube Premium 3 ay bedava hizmeti için gerekli olan ödeme planının eklenmesi. Peki nasıl ücretsiz kullanılır?

Film izleme platformlarının git gide çoğu eve ulaşmasından dolayı bu alanda bilinen çok sayıda markanın olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan biri YouTube’ un Premium hizmetini devreye aldığını ve Türkiye fiyatı için aylık 16,99 TL alındığını belirtelim.

Premium hizmeti bazı ülkelerde 2018′ de başlamıştı ve Türkiye’ de 2019′ da hizmete girdi. Verilen hizmete göre diğer platformlarla karşılaştırıldığında biraz yüksek bir ücret gibi duruyor. Yani ek bazı özelliklere ihtiyaç duyuluyor.

YouTube Premium özellikleri

 • Reklamsız YouTube kullanımı
 • Müzik uygulamasına erişim
 • Arka planda müzik dinleme
 • Arka planda videonun çalışması
 • Telefonun ekranı kapalıyken çalışmaya devam etmesi
 • Özellikle arka planda iPhone’ da kullanma
 • İnternet olmadan video izleme veya film izleme imkanı

YouTube Premium 3 ay ücretsiz kullanmaYouTube Premium ücretsiz kullanmaYouTube Premium ücretsiz nasıl kullanılırYouTube Premium bedava kullanmaYouTube Premium film indirme

 1. Uygulamadan veya youtube.com/premium adresine girin.
 2. “Ücretsiz dene” butonuna dokunun.
 3. Açılacak bölümde “Satın alma işlemini tamamla”.
 4. Kart bilgilerini girin.
 5. Faturalandırmanın ücretsiz deneme süresi sonunda yani şimdi üyeliği başlatsanız 10 Mar 2020 tarihinde başlayacak. Siz aboneliği iptal edene kadar her ay otomatik devam edecek.

YouTube Premium ücret yansımaması için

3 Ay ücretsiz deneme süresinden sonra aylık ücret eklenen kredi kartına veya ödeme planına yansıyacak. Önerimiz sanal kredi kartı kullanmanız ve ya kartı kapatmanız ya da limiti düşük yapmanız.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Üyelik iptali ve kart kaldırma için YouTube Premium üyelik iptali haberini inceleyiniz.


Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 19:24

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir