YouTube Red İle Aylık 9.99$’a Reklamsız Video Devri

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Dünya’nın en büyük video servisi olan YouTube, artık aylık 9.99$’lık ücretle kaydolabileceğiniz YouTube Red servisinde reklamsız video devrini başlattı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yüzlerce milyon video ve yüzlerce milyarlarca izleme sayısıyla sektörün en büyüğü olan YouTube, yeni hizmetiyle, abonelik bazlı çalışan popüler müzik servislerine rakip olmaya hazırlanıyor.

Video öncesi ve sonrası ve diğer tüm reklamların olmayacağı, reklamsız YouTube Red servisi, aynı zamanda çok yakında Google Play Store‘da YouTube Music uygulamasıyla da birlikte çalışabilecek.

youtube-red-goruntu1

Bunların yanı sıra, içerikleri internetiniz olmadığı sırada çevirim dışı olarak izleyebileceğiniz, telefon ekranınız kilitliyken veya diğer uygulamaları kullandığınız sırada arka planda çalışabilecek olan YouTube Red için aylık 10$, yani Türk Lirası olarak ortalama 28-30TL ödemeniz gerekecek.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

28 Ekimde 1 aylık ücretsiz olarak deneme imkanına sahip olabileceğiniz servis için, içerisinde aynı zamanda sadece YouTube Red’e özel içeriklerin de olacağı söylenirken, henüz bu içeriklerin neler olacağı konusunda ise net bir bilgi verilmiyor.

Aşağıda YouTube Red’in tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YL9RetC0ook” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir