Yurt dışından, Ücretsiz Kargo ile Ucuza Alışveriş İmkanı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yurt dışından, Ücretsiz Kargo ile Ucuza Alışveriş İmkanı

teknik destek

Hızla gelişen teknolojiyle beraber farklı alanlarda birçok ürünün tanıtımına şahit oluyoruz. Baş döndürücü bir hızda ürün tanıtımı yapılıyor, ancak içerisinde bulunduğumuz şu süreçte üstün özelliklerle donatılan bir cihazın eskimesi sadece birkaç yılı buluyor. Kayda değer paralar ödeyerek satın aldığımız cihaz ya da ürün kısa süre içerisinde popülerliğini kaybediyor ve yeni model için yine bir o kadar parayı gözden çıkarıyoruz.

Akıllı telefon ve tablet kategorisi son dönemin parlayan yıldızları. Üreten bir ülke olmadığımız için söz konusu ürünleri satın almak için en fazla para ödeyen toplumların başında geliyoruz. Bu durum sadece mobil dünyasıyla sınırlı değil; bilgisayar, kamera, fotoğraf makinesi, araç içi aksesuar, video oyunları, ses sistemleri gibi sayabileceğimiz birçok alanda yer alan ürünler ülkemize girişte uygulaman vergi sistemiyle beraber bir hayli el yakıyor.

Son zamanlarda dünyada geniş kitlelere ulaşmayı başaran ve halihazırda ülkemizde de önemli ölçüde bir kullanıcı kitlesi oluşturan mobil cihazdan tutunda teknoloji dünyasında yer alan birçok ürünü daha makul fiyatlardan bizlere sunuyor. Çin- Hong Kong menşeli BuyinCoins.com adından da anlaşıldığı üzere bozuk parayla dahi alışveriş yapabileceğimiz bir platform. Teknolojisi dünyasına ilişkin sınırsız ürünün yanı sıra, sağlık-güzellik, ev ve bahçe, moda, spor, takı, hobi, oyuncak ve Apple aksesuarları gibi günlük yaşamla ilgili birçok ürünü BuyinCoins.com’da bulmak mümkün.

Güvenilir, hızlı gönderim ve ucuz sloganlarını ön planda tutan alışveriş sitesini, benzer diğer platformlardan ayıran özelliklerin başında ücretsiz kargo gönderim hizmeti geliyor.

Türkiye için ürün teslim süresi 14-21 gün arasında değişiyor. Söz konusu zaman dilimi yoğunluğa bağlı olarak daha erken ya da daha geç gerçekleşebilir. Dünyanın her noktasına ücretsiz kargo gönderimi yapan iki farklı şekilde ödeme yapılabiliyor. Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirmek için siteye kayıt yaptırmanız gerekiyor. Bir diğer ödeme şekli ise dünyanın en çok tercih edilen ve en güvenilir ödeme yöntemlerinden biri olan Paypal. Sisteme kayıt olmadan “Check out with Paypal” butonuna tıklayarak Paypal ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uluslararası benzer diğer alışveriş siteleriyle karşılaştırıldığında en ucuzu olan BuyinCoins.com,  kalite, müşteri memnuniyeti ve güveni her zaman için ön planda tutmayı başaran bir platform.  2009’dan bu yana milyonlarca kullanıcıyla buluşan bir süredir Facebook sayfasında Türkçe destek veriyor. Etkinlik ve sürprizlerin yaşandığı  Facebook sayfasını siz de beğenerek  kampanya ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. BuyinCoins.com Facebook sayfasına alt bölümde erişebilirsiniz.

 

Andronova

Tüm Andronova severlere Hayırlı alışverişler dileriz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın