Zeblaze Crystal Akıllı Saat İle Bu Fiyata Olamaz Diyeceksiniz!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Her geçen gün bir yenisi duyurulan akıllı saat modellerinde, büyük üreticiler arasında yaşanan rekabete rağmen, halen yüksek fiyatlar devam ediyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Kullanıcıların merakla takip ettiği, oldukça güzel özelliklerine rağmen fiyatı sebebiyle şimdilik alamadıkları akıllı saat modellerinde, şimdi hem ucuz fiyatı hem de özellikleriyle pahalı akıllı saatleri aratmayan alternatifler var.

Bunlardan biri olan ve fiyatıyla yok artık dedirten Zeblaze Crystal akıllı saat, harika tasarımı, oldukça başarılı dokunmatik hissi veren kavisli camı, Bluetooth 4.0 destekli güçlü MTK2502 çipseti, Apple Watch‘ta ki gibi gerçek zamanlı takip sağlayan HRM Kalp Ritmi Sensörü, adım sayma, uyku izleme, telefondaki kamera ve müzik kontrolü, arama, mesaj ve bir çok uygulamanın bildirimlerini gösterme özelliğiyle, rakiplerinde bulunan tüm özelliklere sahip.

zeblaze-crystal-akilli-saat-goruntu1
Zeblaze Crystal Akıllı Saat İle Bu Fiyata Olamaz Diyeceksiniz!

Elbette Zeblaze Crystal akıllı saatin tek özellikleri bu da değil. Su geçirmezlik özelliğiyle IP65 serfitikasına sahip olan ve hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışabilen Zeblaze Crystal akıllı saat, tüm bu özelliklerini oldukça zarif tasarım hatlarıyla sunuyor.

zeblaze-crystal-akilli-saat-goruntu2
Zeblaze Crystal Akıllı Saat

Daha da şaşırtıcı olan şey ise, tüm bu özelliklerine rağmen, sadece 64.99$‘a satılan Zeblaze Crystal akıllı saati, şimdi “ZCindirim kuponunu kullanarak 10$ daha ucuza, yani 54.99$‘a satın alabilirsiniz. Ürünü, popüler alışveriş sitesi Gearbest aracılığıyla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak